CocktailAudio Forum

Normale Version: Cocktail Audio X45 Pro závada na výstupu HDMI
Du siehst gerade eine vereinfachte Darstellung unserer Inhalte. Normale Ansicht mit richtiger Formatierung.
Hezky Hall

Hallo! Včera jsem zapnul své zařízení a všiml jsem si, že zvukový výstup HDMI na mém CocktailAudio X45 Pro přestal fungovat. Zkoušel jsem všechno možné (rebooty zdroje a preampu, přehrání SW r1727, výměna HDMI kabelu) ale HDMI stejně nepřenáší zvuk, jen obraz na TV. V mobilní aplikaci a na zařízení Setap Audio říká HDMI/of.

Před tímto neúspěchem jsem naposledy poslouchal hudbu z optického výstupu přes vysílač s Bluetooth pomocí sluchátek. Vypnul jsem předzesilovač (Theta digital Casablanca III HD) a také zesilovač. Druhý den jsem zapnul předzesilovač i zesilovač, abych slyšel zvuk přes reproduktory, HDMI výstup nefungoval.

 
Všechny ostatní audio výstupy (XLR, AES EBU, optika, koax, analog) z CocktailAudioX45 Pro jsou funkční. Dejte mi prosím vědět, jak znovu zapnout HDMI.




Dejte mi prosím vědět, ano znovu zapněte HDMI.
Dejte mi prProsím dejte mi vědět, jak znovu povolit HDMI.osím vědět, jak znovu zapnout HDMI.
Zkoušeli jste někdy obnovit tovární nastavení? V opačném případě se nejprve obraťte na prodejce
Ich habe festgestellt, man man entweder über der analogene RCA Ausgang Ton hat ODER über HDMI. Beides gleichzeitig geht nicht. Man MUSS immer im Setup wechseln. Dann geht es.

Zjistil jsem, že můžete získat zvuk buď přes analogový RCA výstup NEBO přes HDMI. Obojí zároveň není možné. Vždy musíte změnit nastavení. Pak to funguje.
Das gleiche gilt auch bei USB